Úvod > Ponuka práce > Výroba, priemysel > Operátor výroby

Operátor výroby

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Výroba, priemysel
V meste:
okres Prievidza
Možný termín nástupu:
ihneď
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
*práca v stabilnej spoločnosti s perspektívou do budúcnosti

*práca v príjemnom kolektíve

*práca v automobilovom priemysle

*firemné akcie

*stravovanie na rannej a poobednej zmene v závodnej jedálni

*pracovné oblečenie šité na mieru

*možnosť kariérneho rastu

*príplatky nad rámec zákonníka práce

*bonusový systém

*odmeny

*systém zlepšovacích návrhov
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
od 540 EUR do 592 EUR + bonusy a príplatky do výšky 300EUR,
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení:"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v žiadosti o zamestnanie, životopise a iných poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli spracúvané, kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Carcoustics Slovakia Nováky za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie do času, kým sa neuvoľní alebo bude vytvorená pracovná pozícia zodpovedajúca mojim požiadavkám a kvalifikácií, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa poskytnutia súhlasu na spracovanie mojich osobných údajov. Súhlas so spracovaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania, najdlhšie do dvoch rokov odo dňa jeho poskytnutia. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."V prípade, ak nám súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov nebude doručený spolu s Vašim životopisom a nebudete vybraný ako úspešný uchádzač výberového konania, vaše osobné údaje budú skortované.***

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

***
O spoločnosti:
Carcoustics Slovakia Nováky, s.r.o. je závod Carcoustics spoločnosti na Slovensku, zaoberajúci sa výrobou polyuretánových a hliníkových dielov pre automobily.
Carcoustics ako inovatívna spoločnosť, pôvodne špecializovaná na automobilový priemysel, je dnes úspešná aj v iných priemyselných odvetviach.
S približne 1800 zamestnancami, má 15 závodov po celom svete. Svoje výrobky predáva prostredníctvom vlastných predajných organizácií.
Špecializuje sa na riešenia akustických a tepelných problémov, navyše poskytuje riešenia tesniacich funkcií, zníženia hmotnosti alebo vystužení štruktúry najmä pre automobilový priemysel.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
22.7.2018
Počet videní:
1