Úvod > Inzercia > Služby pre domácnosť > Zdravie, krása > Prostata a zápal močového mechúra

Prostata a zápal močového mechúra

Dalšie inzeráty v kategórií

Popis:

Zdravá prostata je veľmi dôležitá. Ak pociťujete, že začínate mať problém s prostatou treba ho riešiť hneď v začiatkoch. Týka sa to aj zápalov močových ciest, ktoré vedia byť tiež dosť bolestivé. Pri dlhodobom užívaní prináša tekvicový olej úľavu od bolestí, zápalov. Tekvicový olej tiež pozitívne účinkuje na krvný tlak, kardiovaskulárne ochorenia a vysoký cholesterol. Podporne pôsobí pri ochorení ateroskleróze (ochrenie tepien). Odstraňuje nervozitu a podráždenosť. Podporuje pamäť. Zlepšuje stav pokožky, odstrňuje lámavosť nechtov a zabraňuje vypadávaniu vlasov.

Tekvica je starodávna rastlina, ktorej pôvod bol udomácnený v Amerike, ale dnes celosvetovo kultivovaná je. Najmä vzácny a bohatý na účinné látky je olej pestovaný z Steiermarktu na spôsob Cucurbita pepo L. convar. citrullina var. Styriaca. My požívame olej z kontrolovanej biologickej pôdy. Tekvicový olej sa najčastejšie používa pre udržanie normálnej funkcie prostaty a močového mechúra. Tekvicový olej teda nie je doplnok stravy výhradne pre pre mužov, ale s úspechom ho používajú aj ženy.

Tekvicové semienka sú bohaté na vitamíny - A, E, B9 (kyselinu listovú), minerály - zinok, vápnik, železo, fosfor, mangán, meď, selén, draslík a nenasýtené mastné kyseliny omega-3.

Cena:
Kontakt:
0902201021
Viac o firme:
Naturonline.sk - Predajňa - BIO oleje a šťavy, zdravá strava, výživové doplnky, prírodná kozmetika Sanct Bernhard
Počet videní:
899
Dátum pridania:
5.10.2017
Transakcia:
predaj / ponuka
Mesto / región:
Bánovce nad Bebravou / trenčiansky