trencianskyregion.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Trenčiansky región - informačný portál

Ponuky 1-20 z 693

Ponuky práce a okolie

Pracovna ponuka do Rakuska v skladoch ovocia

  Dátum pridania: 25.11.2015

 Pracovna prilezitost do Rakuska, praca pre jednotlivcov aj pre pary v nadnarodnej rakuskej spolocnosti. Pracovne umiestnenie do skladov ovocia. Ide o manualnu pracu na hlavny pracovny pomer, kde zamestnavatel nepozaduje znalost jazyka. Mesacna mzda 1.800 netto. V pripade zaujmu o tuto pracu s okamzitym pracovnym nastupom nas kontaktujte emailom.

stolár

  Dátum pridania: 25.11.2015

 hľadáme pracovníka do výroby na pracovnú pozíciu: STOLÁR, posielajte životopisy na e-mail: j.justova@europlac.com

stolár

  Dátum pridania: 25.11.2015

 Hľadáme pracovníkov do výroby na pracovnú pozíciu STOLÁR, posielajte si svoj životopis na e-mail: j.justova@europlac.com

Triedenie ovocia a zeleniny - Madunice

  Dátum pridania: 23.11.2015

 Bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne, prípadne telefonicky., Podmienkou je mať platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Brigáda - pomocné práce v potravinárstve na Morave

  Dátum pridania: 23.11.2015

 Jedná sa o jednoduché pomocné práce pri spracovaní ovocia, zeleniny, mäsových výrobkov a hotových jedál. Práca vhodná najmä pre ženy. Nástupy od 29.11.2015 do 19.12.2015. Hodinová mzda 60 CZK/hod + bonusy. Týždenné zálohy, výplata v hotovosti ihneď na konci turnusu. Ubytovanie a doprava zadarmo, obedy. PRÁCA SA VYKONÁVA V ČESKEJ REPUBLIKE NA MORAVE. Potrebný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

stavbyvedúci

  Dátum pridania: 19.11.2015

 Hľadáme stavbyvedúceho na rekonštrukciu domu v Bratislave, prax nutná, aj dôchodca, mzda dohodou, prax a minimálne stredoškolské vzdelanie v stavebníctve

Práce vo výrobe pre ženy

  Dátum pridania: 17.11.2015

 Ponúkam práce pre šikovné ženy vo výrobe. Práca nie je fyzicky náročná. Je vhodná aj pre ženy na důdhodku, ktoré si chú privyrobiť. Různe benefity firmy.

Pomocné práce vo výrobe

  Dátum pridania: 13.11.2015

 Ponúkame prácu v Považskej Bystrici v automobilovom priemysle.

Čašník, Waiter na lode VIKING RIVER CRUISES

  Dátum pridania: 13.11.2015

 Konkurz sa bude konat 16.Decembra 2015 a zastupcovia lodnej spolocnosti priletia zo Svajciarska do Bratislavy aby sa stretli so zaujemcami o pracu na lodi a ponukli im pracu na sezonu 2016. , Praca na lodi je vhodna nielen pre uchadzacom o kratkodoby zaujem ale predovsetkym o zaujemcov, ktori chcu na lodiach nieco dosiahnut a zotrvat so spolocnostou niekolko rokov. Obsadzuju sa pozicie ako Chef de Rang / Casnik, Sous Chef, Chef de Partie, Commi de Cuisine, Utility / Kuchar, Cabin stewardess / Chyzna. Vyzaduje sa aktivna znalost Anglickeho jazyka a prax v oblasti gastronomie a hotelovych sluzieb najlepsie za posledne 2-3 roky v 4* hoteloch. V pripade dozvediet sa viac o lodnej spolocnosti nevahajte prosim navstivit nasu stranku kde mate moznost prezriet si aj kratke video o spolocnosti.

Zdravotné sestry, lekárnik, opatrovateľky

  Dátum pridania: 12.11.2015

 Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou. Vek:nad 18 rokov. Vzťah k ľudom, príjemné vystupovanie, záujem o oblasť zdravie. Dôslednosť, precíznosť , diskrétnosť, spoľahlivosť. , Bližšie info na pracovnom pohovore. Svoj životopis zašlite na email

Prijmeme obchodníka/čku do Púchova

  Dátum pridania: 12.11.2015

 Vyžadujeme: vitálnu a dynamickú, vysoko motivovanú osobnosť so zmyslom pre zodpovednosť a serióznym prístupom, ochotu pracovať na rozvíjaní svojich schopností a znalostí pre napĺňanie spoločných cieľov., Bližšie informácie budú poskytnuté uchádzačom na pracovnom pohovore. V prípade záujmu prosím o zaslanie Vášho životopisu. Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem o naše pozície, ale kontaktovať budeme iba tých, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Obchodný zástupca

  Dátum pridania: 12.11.2015

 Vyžadujeme záujem o zdravý životný štýl, reprezentatívne vystupovanie. Organizačné schopnosti., Pracovný pohovor prebieha v Púchove, životopis zašlite emailom, kontaktujeme len vybraných uchádzačov

Prijmem KOZMETIČKU,VIZÁŽISTKU do štúdia krásy

  Dátum pridania: 12.11.2015

 Práca na HČ ale aj na privyrobenie. Vhodné aj pre študentky. , záujem o oblasť krásy a starostlivosti o pleť. príjemné vystupovanie a komunikatívnosť.

Práca v oblasti športu a výživy

  Dátum pridania: 12.11.2015

 Vyžadujeme: Vzťah k športu,komunikatívnosť, príjemné vystupovanie. Zodpovednosť., Potrebné zaslať životopis. Vybraných uchádzačov pozveme na pohovor do Púchova.

Ponuky 1-20 z 693

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Trenčiansky región - informačný portál o stravovaní, ubytovaní, kultúre, inzercii, firmách a službách v regióne

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang