Trenčiansky región - informačný portál

Inzeráty 1-20 z 3567

INZERCIA v

Čistenie a ošetrenie kožených sedačiek

Dátum pridania: 24.7.2014

Koža je jedným z najstarších prírodných materiálov a pre svoje jedinečné vlastnosti je koža veľmi obľúbený materiál. Kožená sedacia súprava si zachová dlhodobo svoj exkluzívny vzhľad a pôvodné vlastnosti iba v prípade správnej starostlivosti a údržby. Čistenie koženej sedačky sa odporúča dvakrát za rok a po čistení je potrebné urobiť aj ošetrenie čo sa odporúča tiež dvakrát ročne. Na koženej sedačke sa počas používania vytvára špinavý film od potu, prachu a iných nečistôt, ktorý upcháva jej póry, postupne stráca svoju jemnosť, tvrdne a začne praskať. Kožu treba najskôr dôkladne vyčistiť špeciálnym čistiacim prostriedkom a následne ju ošetriť kondicionérom, ktorý kožu zmäkčuje, uchováva a obnovuje jej farbu a povrch Pri koži si treba dávať veľký pozor na fixky a perá. Popísanú kožu, na ktorú nebol aplikovaný ochranný krém veľmi ťažko vyčistíte. 0908 771 231 Sme tu pre Vás kdekoľvek a kedykoľvek! www.tepovanie-jamar.sk www.jamar.sk

Čistenie a ošetrenie kožených sedačiek

výpomoc

Dátum pridania: 23.7.2014

Hľadám šikovnú študentku / pani na občasnú výpomoc v záhradke v Partizánskom. Za Váš záujem ďakujem.

výpomoc

krbové sklo

Dátum pridania: 22.7.2014

Predam žiaruvzdorné krbové sklo 4mm hrube odolnost 800c,nové.rozmer 59,5X38,5cm.

krbové sklo

Paletakontakt s.r.o. Trnava drevené palety

Dátum pridania: 22.7.2014

Paletakontakt s.r.o. Trnava sa zaoberá nákupom, opravou a predajom drevených paliet a paletových nádstavcov od roku 1995. Drevené palety je možné použiť na výrobu dreveného nábytku z paliet. Europalety.-Vykupujeme europalety, štandardné palety, atypické palety a paletové nádstavce. Palety môžu byť aj poškodené.

Paletakontakt s.r.o. Trnava drevené palety

Paletakontakt-nábytok z paliet- predaj paliet

Dátum pridania: 22.7.2014

Paletakontakt Trnava ponuka na predaj palety, z ktorých si ľahko viete urobiť nábytok do detskej izby, obývačky alebo na terasu. Inšpirujte sa na našej stránke www.paletakontakt.sk

Paletakontakt-nábytok z paliet- predaj paliet

Paletakontakt Trnava-predaj, výkup, oprava paliet

Dátum pridania: 22.7.2014

Paleta Kontakt s.r.o. Trnava sa zaoberá nákupom, predajom a opravou drevených paliet od roku 1995. Vykupujeme europalety, štandardné palety, atypické palety a paletové nádstavce. Drevené palety je možné použiť aj na výrobu dreveného nábytku z paliet.

Paletakontakt Trnava-predaj, výkup, oprava paliet

Analyza stavby tela a optimalny stravovaci plan

Dátum pridania: 20.7.2014

Vypracujem kompletnu analyzu stavby tela v ktorej sa dozviete uzitocne informacie o svojom tele. Na zaklade vysledkov Vam poskytnem odporucania ako s vyslednymi hodnotami spravne pracovat. Zaroven Vam vypracujem aj jedalnicek na mieru ci uz na redukciu vahy, kondiciu pripadne na priberanie na svalovej hmote. Analyza je bezplatna a cena jedalnicka sa pohybuje od 1,80€/den. V pripade zaujmu ma kontaktujte bud emailom alebo telefonicky v case od 10,30 do 18,30.

Analyza stavby tela a optimalny stravovaci plan

Kúpim fotoaparáty,objektívy,príslušenstvo

Dátum pridania: 20.7.2014

Kúpim staršie fotoaparáty na film s objektívmi.PRAKTICA,FLEXARET,PENTACON Six,Yashica,Rolleiflex a pod.,s objektívmi, staré mechové,aj celú zbierku.tel.:0948799735

Kúpim fotoaparáty,objektívy,príslušenstvo

Kosačka na trávnik

Dátum pridania: 20.7.2014

Predám takmer novú, 100% funkčnú kosačku na trávnik. Kúpili sme ju v LIDL za 50 eur. Predáva sa preto lebo je určená na kosenie trávnikov, a nie vysokej divej buriny na ktorú bola povodne kupovaná nami. Takže prakticky nie je ani používaná, len raz skúšaná. K dispozícii aj povodna krabica. Cena je bez poštovného. Uprednostnujem kontakt mailom.

Kosačka na trávnik

Ručne vyrábaná prírodná kozmetika online

Dátum pridania: 18.7.2014

V našej ponuke nájdete hand made prírodnú kozmetiku od výrobcu SAULES FABRIKA z Lotyšska. Ako jediný na Slovensku Vám ponúkame ,,100% hand made,, prírodnú kozmetiku od tohoto výrobcu. Môžete si vybrať z bohatej ponuky ručne vyrobených mydiel rôznych tvarov, gramáží a vôní. Dovolíme si predstaviť aj mydlá so zaliatou šnúrkou alebo zaliatou špongiou.Ďalej Vám ponúkame kultúru sprchovania v podobe sprchových gelov,tekutých peelingov,tuhých peelingov.Ponuku do sprchy doplňajú bublaniny do sprchy(sprchová bublinkujúca emulzia). Pre kúpeľ sme pre Vás pripravili guličky do kúpela, srdiečka do kúpela a dokonca koláčiky do kúpela. Po kúpeli sa môžete telu dopriať relax v podobe prírodného 100% ručne vyrobeného krému rôznych vôní. Stačí si vybrať a dopriať telu relax a pohodu po náročnom dni.

Ručne vyrábaná prírodná kozmetika online
Inzeráty 1-20 z 3567

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

INZERCIA

Trenčiansky región - informačný portál o stravovaní, ubytovaní, kultúre, inzercii, firmách a službách v regióne

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang