Trenčiansky región - informačný portál

Inzeráty 1-20 z 4776

INZERCIA v

Vodič taxislužby

Dátum pridania: 17.12.2014

Ponúkam volné pracovné miesto pre vodiča taxislužby.Vodič musí byť oprávneným držiteľom preukazu vodiča pre taxislužbu.Praca sa bude vykonávať v meste Handlová.Nástup ihneď.

Vodič taxislužby

Konecne som bez dlhov !!!

Dátum pridania: 17.12.2014

Neviete si ani Vy poradit s dlhmi? Prenasledujú Vás veritelia? Sme tu pre to, aby sme Vám podali pomocnú ruku - úver, oddlženie, osobný bankrot. Diskrétne. Nebudte na to sami. Pošlite meno, priezvisko, PSC a telefón sms-kou na 0944 937 440. Zavoláme Vám. Pomoc už do troch dní.

Konecne som bez dlhov !!!

Údiareň na Vianoce

Dátum pridania: 17.12.2014

Ešte stále hľadáte ten najlepší a netradičný darček? Praktická údiareň, ľahko skladateľná a lacná. Údiareň na mäso a ryby poteší nielen rybára ale aj každého gurmána. Obsahuje dva horáky na lieh, dva rošty a hustú dosku. Rozmery údiarne 40 x 27cm. Tovar nájdete v našom najväčšom e-shope pre rybárov: www.hacik.sk Objednávacie číslo: 625 335

Údiareň na Vianoce

Tip na darček- jedinečná údiareň

Dátum pridania: 17.12.2014

Nepremeškajte kúpou praktického darčeku. Už iba pár dní do Vianoc a vy nemáte ešte darček? Je tu praktická, prenosná, ľahko skladateľná údiareň. Údiareň v rozmeroch 27 x 40cm obsahuje dva horáky na lieh, hustú dosku a dva rošty. Vhodná na údenie mäsa a rýb. Neváhajte a potešte blízkych kvalitným a praktickým darčekom. Tento tovar nájdete na najväčšom rybárskom e-shope: www.hacik.sk Obj.č.: 625 335

Tip na darček- jedinečná údiareň

Tip na darček na poslednú chvílu-praktická údiareň

Dátum pridania: 17.12.2014

Ešte stále neviete vybrať darček k Vianociam? Tip na praktický darček nielen pre rybára. Veľmi praktická údiareň s príslušenstvom. Osahuje dva horáky na lieh, dve mriežky a hustú dosku. Údiareň je vhodná na mäso a ryby. Rozmery 40cm x 27cm a je skladateľná. Objednávacie číslo: 625 335 Toento tovar nájdete na našom najväčšom rybárskom e-shope: www.hacik.sk

Tip na darček na poslednú chvílu-praktická údiareň
Inzeráty 1-20 z 4776

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

INZERCIA

Trenčiansky región - informačný portál o stravovaní, ubytovaní, kultúre, inzercii, firmách a službách v regióne

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang