Trenčiansky región - informačný portál

Inzeráty 1-20 z 4242

INZERCIA v

Alpské balkony

Dátum pridania: 17.9.2014

Pekne urobený balkón dokáže urobiť so vzhľadom celého domu divy.Balkón je výkladnou skriňou každého domu. Využite preto široké ponuky našich balkónov. stĺpiky su z prvotriedneho bukového dreva bez hŕč rozmery stĺpikov su 4,5x9,5x80 cm Vieme to dodať v surovom alebo natretom stave pre viac info ma kontaktujete na 0949 489 514 alebo na email: matoskultety@gmail.com https://www.facebook.com/alpskebalkony

Alpské balkony

Nenechajte sa zneužívať

Dátum pridania: 17.9.2014

Už 17 rokov na Slovensku pomáhame ľuďom domáhať sa svojich práv bez toho, aby platili drahé peniaze za právne služby a úkony. U nás má dvere otvorené každý občan Slovenska a sme pripravený pomáhať aj ľuďom v nepriaznivej finančnej situácii. Nie sme vymáhačská spoločnosť, ktorá si účtuje poplatok,alebo percentá z vymáhanej sumy či úkonu. Som tu pre každého, kto potrebuje právnu radu či dokonca pomoc, ale nemá peniaze na drahých právnikov. V prípade otázok či záujmu ma kontaktujte elefonicky, kľudne stačí aj sms správou, alebo prezvoňte, zavolám vám späť. Nebojte sa brániť aj proti veľkým spoločnostiam. Možno teraz je ten správny čas na riešenie vašich problémov.Informácie sú zadarmo.

Nenechajte sa zneužívať

Výškové práce

Dátum pridania: 17.9.2014

Ponúkam výškové práce rôzneho druhu. Čistenie okien fasád,maliarske práce,demontáž komínov,montážne práce,renovácie striech,spilovanie stromv,montáž antén a vysielačov,montáž odkvapov,hromozvodov vyskoveprace@centrum.sk tel.: 0944457700

Výškové práce

PREDÁM ROBOTICKÝ VYSÁVAČ ECOVACS DEEPOO D73

Dátum pridania: 16.9.2014

Predám Robotický vysávač značky Ecovacs Deepoo D73 čiernej farby. Vysávač je v podstate nový, len vyskúšaný, ale doma ho nevyužívame, tak posúvam ďalej. Priložené sú aj fotografie. Príslušenstvo: virtuálna stena, ktorá presne vymedzí priestor vysávania, diaľkový ovládač, nabíjacia stanica a čistiaci háčik. Preferujem osobný odber, keďže sa jedná o ťažkú položku. Cena: 150e, bežná cena vyše 250e. V prípade informácií/záujmu volajte uvedené číslo.

PREDÁM ROBOTICKÝ VYSÁVAČ ECOVACS DEEPOO D73

PUBLIKÁCIA KOŠICKÁ MODERNA U NÁS V PREDAJI

Dátum pridania: 16.9.2014

Teraz len u nás v predaji vydaná významná publikácia Košická moderna (Výtvarné umenie dvadsiatych rokov 20.storočia v Košiciach).

PUBLIKÁCIA KOŠICKÁ MODERNA U NÁS V PREDAJI

Reklama, potlač, strojové vyšívanie

Dátum pridania: 12.9.2014

Naša spoločnosť Serigrafika s.r.o. ponúka kompeltný servis v oblasti reklamy, potlače, marketingu. Máme bohaté 18 ročné skúsenosti. Všetky produkty a služby v oblasti sieťotlače, strojového vyšívania a tampoprintu realizujeme vlastnou výrobou, od kompletnej prípravy až po finálne spracovanie produktov.

Reklama, potlač, strojové vyšívanie
Inzeráty 1-20 z 4242

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

INZERCIA

Trenčiansky región - informačný portál o stravovaní, ubytovaní, kultúre, inzercii, firmách a službách v regióne

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang