Trenčiansky región - informačný portál

Inzeráty 1-20 z 3767

INZERCIA v

Zimne pneumatiky na 15diskoch

Dátum pridania: 28.7.2014

Predam 4 zimne pneumatiky na diskoch. 185x60x15. Dve boli kupovane v 1/2014. Volat prosim po 16.00 hod.

Zimne pneumatiky na 15diskoch

Dámske hodinky

Dátum pridania: 29.7.2014

Predám dámske náramkové hodinky. Odber v PB osobne, do iných miest formou dobierky. V prípade záujmu kontaktujte e-mailom.

Dámske hodinky

Predaj a montaz satelitnej techniky + Dvbt technik

Dátum pridania: 29.7.2014

Ponukam predaj, montaz, servis satelitnej techniky, a Dvb-t techniky, Okres Puchov, Ilava, dubnica nad vahom, lacno. Kontakt - 0914 256 567. Mail - skylinkpuchov@centrum.sk.

Predaj a montaz satelitnej techniky + Dvbt technik

Smoby 24114 Kuchynka Cheftronic Tefal so zvukom

Dátum pridania: 28.7.2014

Smoby 24114 Kuchynka Cheftronic Tefal so zvukom a svetlom, výrobca Smoby. Malá kuchynka TEFAL CHEFTRONIC pochádza z dielne francúzkych dizajnérov. Obsahuje snímateľný a vodotesný drez na umývanie riadu, pod ním poličku na ukladanie riadu a potravín, elektrický sporák s dvojplatničkou vydávajúcou zvuky ako pri smažení a varení, s pracovnou doskou a odkvapávačom na riad.Sporák má digitálne hodinky Nad sporákom je moderný digestor s háčikmi na visiaci príbor. Kuchynka má vbudovaný kávovar s reálnym zvukom kávovaru a rúra na pečenie má gril, ukazuje teplotu počas pečenia. Cez priesvitné dvierka rúry sa dá sledovať, ako sa pečie jedlo položené na mriežke. Po zapnutí rúry sa rozsvieti svetlo a po upečení sa za zvuku vypne svetlo a jedlo je hotové na prestieranie. Kuchynka má 21 doplnkov ako riadiky a príbor, hrnce a ešte navyše kopu zeleniny a ovocia, aby bolo čo chystať na obed. v krásnej bielo-červeno-šedej farbe rozmery: 47x29x62 cm, výška prac.dosky 31 cm, potrebné sú 3 x AA/LR6 batérie (nie sú súčasťou balenia) OSTATNÉ INFORMÁCIE Výrobca Smoby Vhodné pre dieťa od 36 mesiacov

Smoby 24114 Kuchynka Cheftronic Tefal so zvukom

Stolík s ružovou tabuľou (Smoby)

Dátum pridania: 28.7.2014

Viacúčelová Školská lavica od výrobcu Smoby 28061 Detailný popis Stôl s obojstrannou tabuľkou. Školská plastová lavica od renomovanej francúzskej firmy Smoby, na ktorú môžete písať fixkami a kriedami. Má úložný priestor, do ktorého môžete ukryť fixky, kriedy ... Rozmery: 58x68,5x21,5 cm Rozmery balenia: 54X55X58 cm Vhodné pre deti od 3 rokov. OSTATNÉ INFORMÁCIE Výrobca Smoby Vhodné pre dieťa od 36 mesiacov

Stolík s ružovou tabuľou (Smoby)
Inzeráty 1-20 z 3767

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

INZERCIA

Trenčiansky región - informačný portál o stravovaní, ubytovaní, kultúre, inzercii, firmách a službách v regióne

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang