UBYTOVANIE V TRENČIANSKOM REGIÓNE

Firmy 1-25 z 39

TOP FIRMY a okolie: Prednostné katalógové zápisy firiem

Penzión MaT, ubytovanie Bojnice

Penzión MaT - mimoriadny oddych a pohodlie pre dospelých a deti od 1 - 99 rokov, ticho, relax, pohoda, luxus v centre, len 2 min. od zámku a ZOO.

www.pensionmat.sk

logo Penzión MaT, ubytovanie Bojnice

Penzión Maxim

Penzión je umiestnený v prekrásnej prírode blízko Bojníc - mesta s dlhoročnou históriou, vlastnými tradíciami a v súčasnosti i množstvom atrakcií, ktoré zaujmú celú rodinu.

www.penzion-maxim.sk

logo Penzión Maxim

Alles Gute-Penzión Pod Zámkom a restaurant

Ubytovanie v penzióne v Bojniciach-v centre mesta -(priamo na námestí ). Vzdialenom od zámku a ZOO 100m.Kongresová sála-10metrov. Reštaurácia otvorená od 9.00 hod. (raňajky po dohode aj skôr), WiFi.Izbičky s vlastným soc.zariadením,TV a Wi- fi pripojením

www.penzionpodzamkom-bojnice.sk

logo Alles Gute-Penzión Pod Zámkom a restaurant

Pensión Hujer Bojnice

Ponúkame ubytovanie v centre Bojníc v 5 dvojposteľových izbách s moznostou pristelky. Sucastou kazdej izby je plne vybavena kuchynka,LCD-TV,SAT,WIFI,WC so sprchovacim kutom. Parkovanie zadarmo vo dvore penzionu. Moznost ubytovania aj v apartmane.

www.penzionhujer.sk

logo Pensión Hujer Bojnice

FIRMY a okolie: Katalógové zápisy firiem

HOTEL LIPA *** Bojnice

Hotel Lipa*** poskytuje ubytovanie v centre Bojníc, v blízkosti zámku, ZOO a kúpaliska. Ponúka ubytovanie v 1-2-posteľových izbách s možnosťou prísteľky a apartmánoch. Hotel má vlastné parkovisko vo dvore, reštauráciu, letnú terasu a detské ihrisko.

Ubytovanie v centre Bojníc v Hoteli Lipa***.

logo HOTEL LIPA *** Bojnice

Penzión ELITEX **

Penzión Elitex ponúka ubytovanie a stravovanie pre návštevníkov mesta Bojnice v blízkej periférii centra. Celkový počet lôžok je 40. Izby aj pre náročného hosťa sú 2- a 3-lôžkové majú vlastné kúpelne a WC. V penzióne je sauna.

www.oczora.eu

logo Penzión ELITEX **

REKREAČNÉ STREDISKO HLBOKÉ / HOTEL* HLBOKÉ

Rekreačné stredisko Hlboké / Hotel Hlboké leží štyri kilometre od mesta Bojnice. Nachádza sa v čistom prostredí pohoria Strážovské vrchy. Poskytuje ubytovanie v hotelovej časti a chatkách o celkovej kapacite 226 lôžok.

www.mado.sk

logo REKREAČNÉ STREDISKO HLBOKÉ / HOTEL* HLBOKÉ

Penzión JAS - ubytovanie v Bojniciach

Poskytujeme ubytovanie návštevníkom mesta BOJNICE v útulnom penzióne v tesnej blízkosti centra mesta.

Ubytovanie v penzióne v Bojniciach

logo Penzión JAS - ubytovanie v Bojniciach

Penzión Bojnice

Ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových aj jednolôžkových izbách. Raňajky formou švédskych stolov. Parkovanie v areáli penziónu zdarma, Wi-Fi pripojenie na izbách zdarma, priestor pre grilovanie, slnečná terasa, vo vnútri objektu detský kútik pre deti.

www.penzionbojnice.sk

logo Penzión Bojnice

MONTY - RANČ

Agroturistika a jazda na koni, ubytovanie, Letné Tábory, zážitkové jazdenie

www.montyranc.sk

logo MONTY - RANČ

Hotel BANÍK

Hotel v centre mesta Handlová s ubytovacími a stravovacími službami.Reštaurácia Hotela Baník vám ponúka príjemné posedenie s priateľmi v centre mesta. Radi pre vás pripravíme rôzne spoločenské akcie: svadby,oslavy,školenia ale aj kary...

http://www.tralandia.sk/handlova

logo Hotel BANÍK

Penzión Družba

Radi Vás privítame v našom penzióne, z ktorého máte výhľad na Bojnický zámok! Čaká Vás ubytovanie rodinného typu, chutná kuchyňa a zaujímavé možnosti trávenia Vášho voľného času. Ak plánujete organizovať školenie či rodinné posedenie, obráťte sa na nás!!

www.druzba.sk

logo Penzión Družba

Alena Penzión

Ubytovanie v penzióne rodinného typu priamo pod Bojnickým zámkom. Ideálne pre rodinné dovolenky, služobné cesty a kongresovú turistiku.

www.penzionalena.eu

logo Alena Penzión

Apartmánové ubytovanie - Zelený dom

Penzión v Bojniciach (5 min do centra pešo) Pri dlhodobých pobytoch (mesiac a viac)cena dohodou Na izbách -kuchynky ,chladnička tw,wifi,soc.zariadenie...

www.zelenydom.info

logo Apartmánové ubytovanie - Zelený dom

HUTIRA Slovakia s.r.o.

Firma je zameraná na predaj - montáž - servis regulátorov tlaku plynu. Smer Žiar nad Hronom - pred železničným priecestím vpravo. NOVOOTVORENÁ prevádzka - HUTIRA RELAX CLUB - ubytovanie - reštauračné služby, športoviská, relax

www.hutiraslovakia.sk

logo HUTIRA Slovakia s.r.o.

Penzión Laura Bojnice

Ubytovanie v penzione v centre Bojníc, pod zámkom pre 20 osôb. V 2 izbách so samostatnou kúpelňou, WC a kuchyňou, 2 štvor posteľových a 2 troj posteľových izbách. Príslušenstvo 3 kúpelne, 3 WC, 3 kuchyne, jedáleň, možnosť sedenia na záhrade v altánku

www.laura.yasky.sk

logo Penzión Laura Bojnice

Hotel Podhradie

Hotel Podhradie sa nachádza v Považskej Bystrici, v Považskom Podhradí. Hotel Podhradie ponúka ubytovanie v jednoposteľových, dvojposteľových izbách a apartmánoch. Súčasťou Hotela Podhradie je aj reštaurácia s výbornou kuchyňou a širokou ponukou nápojov.

www.podhradie.com

logo Hotel Podhradie

IKA - ubytovacie zariadenie

Pozývame Vás do ubytovacieho zariadenia IKA, ktoré sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou, v blízkosti mesta Trenčín. Ponúkame ubytovanie s príjemným štandardom služieb. Príďte sa presvedčiť.

www.ubytovanie-ika.sk

logo IKA - ubytovacie zariadenie

Termálne kúpele Malé Bielice

Luxusné termálne kúpele s dlhodobou tradíciou v Partizánskom - Malé Bielice, s možnosťou ubytovania v 22 dvojpostelových izbách.

www.travelkupele.sk

logo Termálne kúpele Malé Bielice

Penzion ZUZANA

Svojou kapacitou dáva istotu súkromia a lepšej starostlivosti personálu. Ubytujeme Vás v 1-2 lôžkových izbách s možnosťou prístelku v útulnom interiéri s kompletným príslušenstvom.

www.penzion-zuzana.sk

logo Penzion ZUZANA

Penzión Royal

Moderný penzión*** s elegantným interiérom, najnovšou technikou , kvalitnými službami a profesionálnym personálom je vhodný pre manažerov , obchodných cestujúcich, ale aj pre hostí hľadajúcich oddych a pokoj.

www.penzionroyal.sk

logo Penzión Royal

PENZIÓN PRI PARKU

Penzión sa nachádza v užšom centre mesta Trenčín pri mestskom parku a vlakovej a autobusovej stanici. Kapacita 6 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelku (celková kapacita 13 lôžok).

www.penzionpriparku.sk

logo PENZIÓN PRI PARKU

Penzión Jana

Samotný penzión poskytuje príjemné ubytovanie v priestranných a vkusne zariadených dvojlôžkových izbách s televízorom /SAT + rádio/ a kúpeľňou s vaňou. PENZIÓN Jana je situovaný priamo v centre Trenčína s nádherným výhľadom na dominantu mesta.

www.penzionjanatn.sk

logo Penzión Jana

Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany

Hlavným predmetom činnosti je správa bytového fondu a prevádzkovanie 35 ubytovacích zariadení s celkovou kapacitou 3000 lôžok.

www.barmo.sk

logo Bytová agentúra rezortu ministerstva obrany

Ara Tour s.r.o. Cestovná agentúra

Okrem horeuvedených služieb naša činnosť zahŕňa taktiež predaj zájazdov. V našej ponuke nájdete širokú paletu domácich i zahraničných touroperátorov, akými sú GULET Touristik, TUI, AEOLUS, Neckermann, Kartago tours, Seneca, Fischer, Firo Tour, Hydrotour.

www.aratour.sk

logo Ara Tour s.r.o. Cestovná agentúra
Firmy 1-25 z 39

Firmy na mape

Reality na mape

Zadať dopyt firmám

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Pridať firmu

Registrujte vašu firmu do Katalógu firiem a služieb. Registrácia firmu zviditeľní aj na regionálnom a celoslovenskom portáli, podporí vám SEO vášho webu pre lepšie pozície v Google a navyše umožní propagovať vaše služby a výrobky aj na ďalších stránkach miest vášho regiónu.

Ubytovanie

Viete, kde sa pohodlne ubytovať v Trenčianskom regióne? Ponúkame prehľad hotelov, apartmánov, penziónov, chát a ďalších zariadení. Ich presné polohy nájdete vyznačené na mape.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Katalógový zápis poskytuje:

 1. obsiahly priestor pre kontaktné údaje, popis činnosti firmy a fotogalériu ponuky, s vlastnou aktualizáciou obsahu link na www stránku firmy
 2. možnosť vyznačenia sídla firmy a jej pobočiek na mape – sídlo firmy sa automaticky zobrazí aj na interaktívnej Info-Foto mape mesta na samostatnej podstránke
 3. možnosť zaradenia firmy do 2 kategórií činností v katalógu
 4. možnosť využitia systému pre vyžiadanie cenových ponúk a zadanie dopytu od návštevníkov 66 slovenských miest
 5. možnosť aplikácie interaktívnej mapy na www stránke firmy
 6. bezplatné predvyplnenie zápisu našou spoločnosťou podľa údajov z www stránky firmy Katalógovy zápis sa okrem tejto stránky naviac zobrazí aj na stránkach regionálneho portálu www........region.virtualne.sk a celoslovenského katalógu firiem www.virtualne.sk

Katalógový zápis ďalej umožňuje:

 1. zadarmo zadávať inzeráty na podstránku Inzercia a Reality v sieti Virtualne.sk (výhodné napr. pre Realitné kancelárie – sídlo ponúkanej nehnuteľnosti sa vyznačí na interaktívnej mape mesta spolu s kontaktom)
 2. zadarmo zadávať inzeráty do Ponuky práce
 3. zadarmo zadávať ponuku firmy na podstránku Top ponuky firiem, na ktorú smeruje upútavka z úvodnej strany

Prečo mať katalógový zápis v sieti mesto.virtualne.sk?

 1. cielená návštevnosť – regionálne pôsobenie a oborové členenie – relevantná oslovovaná cieľová skupina potenciálnych klientov
 2. zvyšovanie priamej návštevnosti web stránky firmy
  • kategórie katalógu sú na popredných pozíciách vo vyhľadávači Google na množstvo slov
  • prezentácie firiem sú na popredných pozíciách častokrát pred vlastným webom - katalógový zápis je optimalizovaný pre vyhľadávač Google
  • možnosť mať prezentáciu na vlastnej doméne ako www stránku, alebo dočasnú www vizitku
 3. podpora kvality web stránky pre SEO - získanie relevantných spätných odkazov – ovplyvňujú PR
  • zápisom firma získa 3 relevantné spätné linky zo stránok mesta – podpora PageRanku www stránky
  • presun na vyššie pozície pri vyhľadávaní firmy návštevníkmi z webu
Viac informácií na www.katalogovezapisy.sk
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang